Gezichtsherkenning 1

Door John Cuypers, 2025

70cm x 100cm

De therorie achter gezichtsherkenning. De serie "Gezichtsherkenning", waarvan deze tekening deel uitmaakt is gemaakt rondom de figuur David Bowie. Uitgevoerd in inkt en grafiet potlood  op Steinbach papier.  

prijs op aanvraag

Techniek

Tweedimensionaal | Tekenkunst | Ink

Tags

Portret Potlood Tekening Inkt Impression Cuypers David John Landmark Bowie Theorie Cuijpers Kuipers Kuypers Kuijpers Cuipers Gezichtsherkenning Delaunay Mesch-structuur Triangulatie

Over John Cuypers

John Cuypers (Maastricht, 1948). Ooit begonnen als autodidact met tekenen bleef ik zoeken naar andere expressievormen. Die vond ik uiteindelijk in het ontwerpen en scheppen van driedimensionaal werk. De vaardigheden heb ik mij eigen gemaakt Louis Wierts, Armand Naebers en Vivian Schuijren waarna ik mij verder heb bekwaamd aan de Academie voor Beeldende Kunst & Media in Genk (BE). Deze opleiding heb ik in 2014 succesvol afgerond en heb daar in 2019 de specialisatiegraad Beeldhouwen & Ruimtelijke Kunst behaald. Daarna aan dezelfde academie gestart met de opleiding tekenkunst, afgerond in 2024 en de opleiding afgesloten in 2026 met het behalen van het certificaat specialisatie tekenkunst.