All rights reserved

Door Peter Schudde, 2025

100cm x 70cm x 3cm

All rights reserved is eigenlijk geen sculptuur maar een 2 dimensionaal werk , een wand relief. Het bestaat uit een enorme printplaat uit 1977 uit de een van de eerste computers van de Rijks Universiteit Groningen, welke ik heb ingelijst. Ik kreeg de printplaat ooit van mijn vader die op de universiteit werkte als biochemicus.  De printplaat wordt verlicht middels LED verlichting.

verkocht

Techniek

Ruimtelijk | Sculpture | Mixed Media

Tags

Art Kunst Peter Groningen Science Rights Industrial Industrieel All Verlicht Printplaat Electronica Technology Illuminated Universiteit 1977 Rijks Schudde Circuitboard Electronics Technological Advancement Leiterplatte Reserved Copy

Over Peter Schudde

Peter werkt met gerecyclede printplaten ze vertegenwoordigen voor hem de huidige technologische groei en digitale wereld. Zijn werk laat de systemen zien waar we steeds meer van afhankelijk worden.