Receptieboek Goût de la mer

Door Imre van Buuren, 2017

25cm x 25cm x 7cm

Receptieboek Goût de la mer heeft een vrij groot borduurwerk op de voorzijde van de doos dat koraal voorstelt. Het is geborduurd in verschillende blauw tinten, de tinten van de zee. Links en rechts daarvan zie je bundeltjes Chinese zijde opgevouwen in ondiepe doosjes liggen met blauw zijdegaren eromheen en de tijdsvermelding. In een horizontale lijn eronder zie je de bast van zaadhoudertjes van een conifeer. In de doos ligt een handgemaakt boek met 114 pagina's, alle bladzijdes zijn te beschrijven. Het is jammer dat er maar 1 foto te zien is want de doos heeft een hele sfeervolle binnenbekleding en er ligt een uniek, handgemaakt boek in waarvan de pagina's op een speciale manier bewerkt zijn. Als je geïnteresseerd bent, laat een berichtje achter en ik stuur je meer beeldmateriaal toe van dit boek!

€500,00

Techniek

Three-dimensional | Beelden | Mixed Media

Tags

Verlies Begrafenis Alternatief Diary Journal Present Vriendschap Liefde Party Troost Verdriet Vreugde Natuur Dierbare Speech Zwanger Kindje Bruid Bruiloft Opgroeien Gedichten Romantisch Gastenboek Receptieboek Borduren

Over Imre van Buuren

Imre van Buuren (1969) maakt herinneringsboeken die bewaard worden in een bijzondere doos met daarop een stilleven. Bij elk boek hoort een unieke doos met een stilleven op de voorzijde. Dit is een compositie van kleine voorwerpen uit de natuur, bewerkte papiersoorten, bundeltjes zijde en fragmenten gekalligrafeerd papier. De doos kan staand worden neergezet als blijvende herinnering aan een speciale gebeurtenis.