Wervelwind

Door Diana Lemmens, 2016

5cm x 2cm

Hanger geïnspireerd op de draaiende beweging van de wind, tijdens een wervelwind. Hij is gemaakt uit titanium en roodgoud met onderaan een Tahiti parel, het collier is van edelstaal.

verkocht

Techniek

Three-dimensional | Gebruiksvoorwerp | Sieraad

Tags

Hanger Wind Wervelwind Titanium Roodgoud Tahitiparel Parel Collier Edelstaal Sieraad Ring Zilver Goud Edelsteen Zirconium Natuurlijk Vloeiend Lijnen Abstract

Over Diana Lemmens

Sieraden met een verhaal van Diana Lemmens (1970). De sieraden zijn een samensmelting van kunstzinnige vormgeving en vakmanschap. Ik werk in edelmetalen zoals goud en zilver maar ook titanium en zirconium De sieraden ontstaan door zoeken en samenvoegen van vormen, edelstenen, edelmetaal, structuren en strakke lijnen. Deze worden gecombineerd met verhalen, gebeurtenissen, gedachten die in mijn hoofd spelen.