Zonnebloem, bloem van het licht.
Door Marloes Buigel Boering, 2022
100cm x 60cm
De zonnebloem, symbool van levenslust en bewondering is voor mij vooral de bloem van het licht. Altijd zal de zonnebloem met het licht mee bewegen en zijn bloem naar het licht draaien. Verrassend genoeg treffen we in de manier waarop de zaden zijn gerangschikt de rij van Fibonacci aan, prachtig wiskunde en natuur samen. Mooi he, licht als inspiratie!
prijs op aanvraag
Techniek
Two-dimensional | Schilderkunst | Olieverf | Op paneel
Expositie
Tags
Geel Blauw Licht Geometrie Olieverf Oilpainting Natuur Bloem Light Zaden Stralen Rij Ziel Zonnebloem Spiritualiteit Sunflower Energie Groei Geometric Bewustzijn Levenslust Grow Bewondering Fibonacci Zielsschilderij
Over Marloes Buigel Boering
Geraakt worden door wat je ziet en voelt, hierdoor geïnspireerd raken, dat volgen en vertalen naar een schilderij, inkt tekening, schets of krabbel……. Dat kan de emotie of een houding zijn van een mens, de ogen die de ziel weerspiegelen of de weidsheid en kracht van het (Groningse) landschap die een emotie oproepen.