Afrikaanse Link
Door Karel Vreeburg, 2005
34cm x 0cm
Met dit beeld stond Karel samen met de Nigeriaanse kunstenaar Toyin Loye in galerie 'de Gang' in Haarlem. Dit beeld maakte de scheiding tussen de Nigeriaanse kunst en Karel's beelden.
niet te koop
Techniek
Ruimtelijk | Beelden | Steen
Tags
Beeldhouwen Torus ♫♪♫ Handshake Serious-request Serious-innovation Twist Twisting Exclusive 3-d Design Mobius Escher-art Eternity-symbols Unique Jewelry Bronze Sculpture @karelsculptor Karelsculptor Constructivism Constructivisme Math-art Wis-art Kleins-bottle
Over Karel Vreeburg
Karel Vreeburg begon zijn zoektocht naar vormen binnenin de steen 23 jaar geleden in 2003. Daarbij maakt hij steeds vaker ingewikkelde wiskundige figuren vrij die ervoor zorgen dat zijn beelden raken aan de schoonheid van Kunst en fascinatie van de Wetenschap. Er wordt over hem gezegd dat hij in het voetspoor loopt van M.C. Escher, maar er is ook een overeenkomst met Victor Vasarely of Max Bill.