carnaval brassband op postzegel 50 jaar carnaval curacao 5
Door Mirjam Griffioen, 2020
40cm x 50cm x 2cm
Speciale uitgifte postzegels voor het eiland Curacao. 50 jaar carnaval. De bekende brassbands kleurrijke kostuums en dansende mensen in de straten van Otrobanda, het is er heerlijk om rond te wandelen en te genieten. De straatjes van Otrobanda zijn zeer kleurrijk en er zijn leuke unieke gelegenheden zoals kayakaya, mocht je in de buurt zijn ga dan zeker even kijken.
prijs op aanvraag
Techniek
Two-dimensional | Schilderkunst | Acryl | Op doek
Tags
Feest Kleurrijk Carnaval Vrolijk Fun Maskers Muziek Vieren Postzegel Curacao Aruba Antilles Music Event Trommels Fiesta Bonaire Otrobanda Caribbeanart Uitgifte Mirjamgriffioenart Mirjamgriffioen Islandart Kayakaya Caribbeanartist
Over Mirjam Griffioen
Mirjam Griffioen (1975) de vrolijke avontuurlijke kunstenares. Na 20 jaar Caribbean nu reizend in een camper door Europa. Art Adventures on Wheels.