strand met landhuisje van curacao de leukste highlights

Door Mirjam Griffioen, 2018

80cm x 80cm x 2cm

De bustour op curacao laat veel mooie plekken zien, landhuizen dolfijnen palmbomen en ook kun je er heerlijk relaxen in de zon. Bij het seaquarium wordt gezwommen met dolfijnen en aan het eind van de dag hangt mijn bikini weer te drogen, er is altijd wel een mooie baai of strandje te vinden voor een verfrissende duik in het prachtige turquase water, wat is het eilandleven lekker simpel en heerlijk, elke dag is het genieten.

niet te koop

Techniek

Tweedimensionaal | Schilderkunst | Acryl | Op doek

Tags

Zee Sunset Zonsondergang Eiland Curaçao Dolfijn Bikini Vlag Souvenir Party Palmboom Tropical Landhuis Popart Bus Dolphin Landhouse Summertime Caribbeanart Mirjamgriffioenart Mirjamgriffioen Islandart Caribbeanartist Curacaoart Curacaoartist

Over Mirjam Griffioen

Mirjam Griffioen (1975) de vrolijke avontuurlijke kunstenares. Na 20 jaar Caribbean nu reizend in een camper door Europa. Art Adventures on Wheels.