receptieboek Aller danser en l'air

Door Imre van Buuren, 2017

25cm x 25cm x 7cm

Romantische collage op de doos van het receptieboek (of welke invulling je ook wilt geven aan het boek, daar ben je helemaal vrij in). Voorstelling met kleine gedecoreerde vlindertjes in cirkelvorm in het midden met links en rechts ervan opgerolde foto's in een ondiep doosje. De ondergrond is van wit, bewerkt, bekrast papier.  Het is jammer dat er maar 1 foto te zien is want de doos heeft een hele sfeervolle binnenbekleding en er ligt een uniek, handgemaakt boek in waarvan de pagina's op een speciale manier bewerkt zijn. Als je geïnteresseerd bent, laat een berichtje achter en ik stuur je meer beeldmateriaal toe van dit boek!

€250,00

Techniek

Three-dimensional | Beelden | Mixed Media

Tags

Feest Baby Herinnering Papier Kunst In Geboorte Huwelijk Rouw Reis Verjaardag Gebruiksvoorwerp Kado Trouwen Condoleance Overlijden Diary Memoriam Jubileum Uitvaart Cadeaux Origami Gastenboek Receptieboek Herinneringsboek

Over Imre van Buuren

Imre van Buuren (1969) maakt herinneringsboeken die bewaard worden in een bijzondere doos met daarop een stilleven. Bij elk boek hoort een unieke doos met een stilleven op de voorzijde. Dit is een compositie van kleine voorwerpen uit de natuur, bewerkte papiersoorten, bundeltjes zijde en fragmenten gekalligrafeerd papier. De doos kan staand worden neergezet als blijvende herinnering aan een speciale gebeurtenis.