Heb je zin om nieuw werk te maken of je werk een nieuwe richting te geven?
Voor creatieven die zich willen ontwikkelen en conceptmatiger te werk willen gaan start een nieuwe workshop conceptontwikkeling. De workshop is bedoeld om je creativiteit te stroomlijnen en het proces van idee naar uitvoering te verbeteren. Alle disciplines zijn welkom, eerdere deelnemers waren fotograaf, sieradenmaker, tentoonstellingsmaker, grafisch ontwerper, kunstenaar etc.
De cursus bestaat uit 2 dagen waarin theorie en praktijk elkaar afwisselen. Er komen technieken aan bod die ook in de designwereld gebruikt worden zoals lateraal denken, mindmappen, co-creation en brainstormen. Ook het delen en bedenken van ideeen met andere cursisten werkt inspirerend. Het doel is om zelf een nieuw concept te ontwikkelen voor een serie kunstwerken of creatief project.
data: zaterdag 19 en 26 mei.
locatie: Rotterdam.
tijdstip: 10.00 - 16.00.
duur: 2 dagen.
prijs: 175 eur pp (ex BTW).
aantal personen: 6-8.
•
Lisa van Noorden is beeldend kunstenaar, vormgever en docent op de Haagse Hogeschool waar zij doceert in conceptontwikkeling, tekenen en vormgeving. Daarnaast traint zij professionals.
Interesse? Stuur een mail naar
lisa@lisavannoorden.nl.
http://www.lisavannoorden.nl/www/nl/workshop/