Bijlage:
Opmerkingen bij bestand: eindexpositie 2014
IMG_6140.jpg [ 2.6 MiB | 3457 keer bekeken ]
eindexamenexpositie
AF!, Nieuwe Akademie Utrecht,
31 mei t/m 8 juni 2014
Bagagehal Loods 6, KNSM-laan 143 te Amsterdam
Na een 5-jarige opleiding staan deze 11 mensen garant voor een bijzondere expositie die zich kenmerkt door de diversiteit.
Van sober gekleurde maar spannende tekeningen, tot manshoge schilderijen met ogenschijnlijke gezellige onderonsjes. Van vrolijk lijkende animaties met een serieuze ondertoon, tot ruimtelijk werk dat beklemmend en bevreemdend kan overkomen. Bij al deze kunstenaars is de worsteling en spanning waarmee het werk tot stand komt, voelbaar. Daardoor is het werk autonoom en heeft het iets te vertellen. De kijker wordt verrast door de individuele aanpak en visie van de deelnemers.
Een tentoonstelling die een bezoek waard is.
De feestelijke opening van de expositie, getiteld AF!, zal plaatsvinden op zaterdag 31 mei om 16.00 uur.
U bent van harte uitgenodigd daarbij aanwezig te zijn, of de expositie te komen bezichtigen van 1 tot en met 8 juni van 11.00 tot 17.00 uur.
Deelnemende kunstenaars zijn:
Els Franken (beelden)
Frances van Gool (papierwerk)
Manuela Hoekstra (ruimtelijk werk)
Ruby Kimmel (animatievideo's)
Marjan Migchielsen (monotypes)
Marjo van Rest (tekeningen en ruimtelijk werk)
Elly Sloep (tekeningen en video)
Ellen vermeulen (ruimtelijk werk)
Janny van der Werf (schilderijen)
Wendy van der Werf (schilderijen)
Carla Zeegers (tekeningen)